Proszę czekać...
zamknij

Implanty zębowe w Łodzi - oferta Laserdent

Strona Laserdent

Laserdent

Dodano: 11.12.2012
Czy ciebie również oblewa strach na myśl, że będziesz musiał udać się do gabinetu stomatologicznego na borowanie zębów? A może boisz się, że leczenie kanałowe wyniesie cię więcej, niż cię stać? W Laserdent wszystkie te problemy znikają, ponieważ ta klinika dentystyczna świadczy jako jedyna w Łodzi laserowe leczenie zębów. Wszystkie koszty będą powiedziane z góry, a konsultacja pozwoli określić, co należy wyleczyć w naszym uzębieniu.

Implanty Łódź

Zabiegi dentystyczne obejmują wiele dziedzin, poczynając od leczenia zębów, po ich estetykę na wstawianiu brakujących kończąc. Dla wielu z nas ostatnia opcja nie jest potrzebna przez wiele lat aż do momentu starości, kiedy to zdrowie zębów zaczyna pogarszać się samoistnie. Niemniej nieszczęśliwy wypadek albo choroba mogą sprawić, że stracimy część naszego uzębienia i będziemy zmuszeni do zastosowania protezy albo implantu.

Protezy zębowe są znane od wielu lat w stomatologii i dzielą się na ruchome oraz stałe. Pierwszy rodzaj pozwala pacjentowi swobodnie wyciągać protezę w celu jej oczyszczenia czy korekty. Wiele starszych osób nosi takową.

Natomiast protezy stałe to między innymi implanty, mosty, korony czy licówki. Obecnie to właśnie implanty pozwalają na uzyskanie stałego zęba wyglądem nie do odróżnienia od prawdziwego, a także o takiej samej wytrzymałości na ściskanie. Niemniej implanty są drogim zabiegiem i zawsze istnieje ryzyko, że się nie przyjmie (choć dzięki tytanowym śrubom wkręt jest znacznie częściej akceptowany przez ciało).

Profesjonalne implanty można wykonać w gabinecie dentystycznym Laserdent, który zajmuje się od wielu lat wstawkami zębowymi. Doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala lekarzom na uzyskanie wysokiej skuteczności w przeprowadzaniu operacji.

Jednak jeśli z różnych powodów nie możemy pozwolić sobie na implanty, mosty albo korony mogą pozwolić nam na odzyskanie utraconego zęba. Pierwsze rozwiązanie wymaga spiłowania sąsiadujących zębów i osadzenia na nich protezy zębowej zasłaniającej zębodół (tworzy się most, stąd nazwa).

Korona natomiast to tradycyjny sposób na zabezpieczenie ukruszonego albo martwego zęba. Złote korony przeszły już nieomal do historii, obecnie najpopularnieszymi są te w kolorze kości zębowej, dzięki czemu nie wyróżniają się na tle innych zębów.

Laserdent Przychodnia Dentystyczna
Adres:
Kurczaki 28
WWW:
Kod:
93-322
E-mail:
info@laserdent.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 640 92 24
Tel. kom.:
504 407 173
Stomatolog, Dentysta, Stomatologia, Implanty
GPS     N: 51° 43' 8"     E: 19° 29' 22"

Jak dojechać do firmy Laserdent?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 06.06.2014
Zapraszamy na stronę informującą o wszystkim co związane z cholesterolem w organizmie, jego nadmiarem i wynikających z tego kłopotach - Vitabuerlecithin.pl. Warto odwiedzić ten serwis jeśli...
Strona Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 29.03.2016
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy realizowanie najwyższej jakości zabiegów zarówno estetycznych a także laserowych, które wykonywane są przy wykorzystaniu najnowszych metod oraz...
Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 10.03.2013
Czy poszukujesz profesjonalnych kosmetyków do salonu urody? A może chcesz poszerzyć ofertę swojego sklepu kosmetycznego o naturalne preparaty kosmetyczne? Hurtownia profesjonalnych kosmetyków...
Strona Mobilne Badania

Mobilne Badania

Dodano: 10.02.2014
Jeśli poszukują państwo firmy, która ma możliwość przeprowadzenia skutecznych działań na rynku medycznym, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Mobilne Badania. Firma ta zajmuje się...

Jak usunąć rozstępy?

Rozstępy to problem, który stanowi przyczynę kompleksów znaczącej części kobiet oraz mężczyzn. Szpecące blizny w formie bladych lub czerwonych prążków powstają w wyniku rozciągania się skóry.

więcej

Leczenie trądziku pospolitego

Trądzik pospolity jest chorobą, więc jak każdą z nich on też podlega leczeniu.

więcej

Dolegliwości trawienne – lepiej zapobiegać…

Coraz poważniejszym problemem dotyczącym naszego zdrowia są problemy z trawieniem. Ich przyczyn jest wiele, ale zasadnicze jest ich eliminowanie. Z reguły, zaleca się stosowanie odpowiedniej, zróżnicowanej diety, ćwiczenia, a nawet terapie ziołowe. Które z nich są najlepsze, które...

więcej

Depilacja bikini coraz modniejsza nie tylko latem

Dbanie o siebie, zwłaszcza u kobiet, obecnie jest niemalże obowiązkiem, który każda kobieta stara się wypełniać jak najlepiej, korzystając z dobrodziejstw nowoczesnych metod oraz coraz bardziej skutecznych kosmetyków dostępnych na rynku.

więcej