Proszę czekać...
zamknij

zabiegi-pielegnacyjne

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 14.04.2014
Salon kosmetyczny i spa Aspasja w Łodzi działa od wielu lat i zajmuje się kompleksowymi zabiegami związanymi z urodą oraz poprawą wyglądu. Oferujemy między innymi fryzjerstwo oraz zabiegi związane z włosami, pielęgnację dłoni i stóp (manicure, pedicure) i makijaż na każdą okazję, w tym permanentny. Nasi specjaliści od medycyny estetycznej pomogą Ci przy pomocy zabiegów odchudzających pozbyć się nadmiaru wagi oraz cellulitu, a także odmłodzą skórę przy pomocy lasera VPL. Zajmujemy się również zabiegami botoksem oraz depilacji laserowej na europejskim poziomie.
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 14.04.2014

Aspasja jest niezwykłym salonem kosmetycznym, nowoczesne dostosowanie się do zmieniających i kształtujących się obecnie rynków, dbałość o stałe poszerzanie wiedzy i kwalifikacji personelu sprawia że każdy klient może liczyć na odnalezienie dla siebie wartościowego i niezwykłego zarazem zabiegu. Oferta obejmuje zarówno medycynę estetyczną jak zamykanie naczynek, modelowanie sylwetki, masaż, makijaż permanentny, stylizację paznokci, ale także zabiegi dla mężczyzn, przyszłych mam, osób z bardzo wrażliwa skórą.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 14.04.2014

W naszym salonie kosmetycznym i SPA tworzymy kobietom i mężczyznom atrakcyjny klimat dbania o własny wizerunek. Sterylne warunki, przetestowane higieniczne urządzenia, bogate kwalifikacje naszych pracowników i atrakcyjny cennik to cechy gwarantujące satysfakcję wykorzystania oferty salonu Aspasja. Rozwijamy specjalizację w medycynie estetycznej i kosmetologii estetycznej. Kilkadziesiąt pozycji, pakiety zabiegowe z obniżoną ceną i stałe promocje to nasze propozycje dla każdego klienta. Prosimy o kontakt, bo jesteśmy pasjonatami branży kosmetologicznej.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 14.04.2014

Profesjonalny salon kosmetyczny Aspasja oferuje szeroki wybór usług w zakresie kosmetyki profesjonalnej, makijażu, stylizacji paznokci, fryzur, zabiegów medycyny estetycznej, odchudzania, depilacji, masażu i innych. Zapewnia pełen profesjonalizm i świadczenie usług na najwyższym, europejskim poziomie. Salon tworzą doświadczeni i kompetentni pracownicy, którzy wraz z poszerzaniem swoich umiejętności, przyczyniają się do poszerzenia oferty salonu. Dzięki temu ten, jest jednym z najlepszych salonów w Łodzi.

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 04.02.2014
Firma Diet4 You ma swoim klientom do zaoferowania dostarczenie posiłku na terenie Warszawy o ustalonej porze, tak, by cały dzień mieli oni dostęp do takich posiłków, które tylko i wyłącznie będą na nich jak najlepiej wpływać. Prowadząc swój sklep internetowy przedsiębiorstwo to wzorcowo wywiązuje się ze swoich obowiązków. Umożliwia to między innymi zgrana ekipa pracowników, którzy są wyjątkowo obeznanymi w temacie ekspertami od spraw związanych z żywieniem. To pozwala im wykazać profesjonalizm.
Strona Glam Academy Gdańsk

Glam Academy Gdańsk

Dodano: 27.02.2013
Glam Academy to firma, która specjalizuje się w szkoleniach i kursach stylizacji paznokci, przedłużania rzęs oraz wizażu. Nasi nauczyciele to w większości osoby pracujące od lat w branży kosmetycznej i znające się na temacie. Dzięki temu doświadczenie, jakie zyskasz podczas kursu będzie odpowiadało realnym wymaganiom w każdym salonie kosmetycznym w Europie. Również dostarczymy Ci potrzebnych kosmetyków do pracy, a także modelkę towarzyszącą w nauce nakładania rzęs czy stylizowania paznokci.
Strona Glam Academy Katowice

Glam Academy Katowice

Dodano: 19.02.2013
Kursy przedłużania rzęs i stylizacji paznokci organizowane przez naszą sieć szkół pozwolą na powiększenie umiejętności stylistkom i wizażystkom. Szczególnie polecane są dla osób chcących pracować w przemyśle filmowym oraz w telewizji. Niemniej właściciele salonów kosmetycznych również skorzystają z naszych szkoleń. Dokładamy starań, aby każdy kursant posiadał indywidualne stanowisko pracy, a trenerzy byli w stanie indywidualnie pomóc mu przy nauce. Szkolimy w całej Polsce co miesiąc.
Strona Glam Academy Kraków

Glam Academy Kraków

Dodano: 05.04.2013
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o nowe umiejętności w dziedzinie pielęgnacji i podkreślania urody? Teraz masz na to niepowtarzalną szansę. Wystarczy tylko, że zapiszesz się na wyjątkowe kursy organizowane przez Glam Academy. Możesz skorzystać z kursu przedłużania rzęs, wybrać się na kurs stylizacji paznokci albo zapisać się na kurs wizażu. Ukończenie tych wyjątkowych szkoleń zapewni ci umiejętność wykonywania niesamowitych zabiegów zarówno innym osobom jak i sobie samemu co jest niezmiernie przydatne.
Strona Glam Academy Lublin

Glam Academy Lublin

Dodano: 20.02.2013
Glam Academy to sieć szkół organizująca na terenie całego kraju kursy stylizowania paznokci, a także przedłużania rzęs i wizażu nowoczesnymi metodami. Dzięki temu, że trenerami są osoby pracujące w branży kosmetycznej i styliści, nasze kursy są praktyczne. Każdy uczestnik poza teoretycznymi informacjami otrzyma indywidualne stanowisko pracy, na którym będzie miał okazję ćwiczyć przedłużanie rzęs albo stylizację paznokci na manekinie jak i modelce. Terminy są ustalane indywidualnie z każdą grupą. Działamy przez cały rok we wszystkich większych miastach Polski.
Strona Glam Academy Polska

Glam Academy Polska

Dodano: 26.04.2013
Przedstawiamy bogatą ofertę kursów przeznaczonych dla osób pragnących poszerzać swoją wiedzę z dziedziny stylizacji paznokci, zagęszczania rzęs czy wizażu. Każdy ma szansę zapisać się na jeden z nich i skorzystać z niepowtarzalnych zajęć prowadzonych wyłącznie przez specjalistów. Warto przyjrzeć się tej sprawie bliżej i skorzystać z tej szansy. Na stronie podane są wszystkie niezbędne szczegóły oraz terminy i sposób zapisywania się na nie co oczywiście przyniesie pożądane skutki i wielkie zadowolenie ze zdobytej wiedzy.
Strona Glam Academy Poznań

Glam Academy Poznań

Dodano: 07.04.2013
Nasza szkoła zajmuje się stylistyką i wizażem. Specjalizujemy się w organizacji konferencji. Są one okazją do nauczenia się stylizacji paznokci oraz przedłużania rzęs. Zatrudniamy znakomity trenerów i dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy zdobycie cennych umiejętności. Nasze konferencje znajdziesz w całej Polsce. Dbamy o naszych uczestników i z tego powodu oferujemy im atrakcyjne rozwiązania finansowe. Promocje, ceny promocyjne oraz inne rodzaju bonusy są u nas na porządku dziennym.
Strona Glam Academy Szczecin

Glam Academy Szczecin

Dodano: 21.02.2013
Chciałabyś nauczyć się nowoczesnych metod przedłużania rzęs albo dowiedzieć się, jak kompleksowo wykonywać stylizację paznokci? Glam Academy będzie w stanie Ci pomóc dzięki naszym kursom na przedłużanie rzęs oraz stylizację paznokci i wizażu. Nasi prelegenci oraz trenerzy to osoby dobrze obznajomione z tematem stylistyki oraz świata kosmetycznego, doradzą nam oraz nauczą praktycznych zasad wykonania zabiegów. Dla każdego kursanta przygotowujemy indywidualne miejsce do nauki razem z towarzyszącą modelką do praktyki nakładania rzęs czy przedłużania paznokci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na pewno przypadnie ona Wam do gustu!
Strona Glam Academy Warszawa

Glam Academy Warszawa

Dodano: 28.04.2013
Zawsze fascynowała cię praca stylistów gwiazd? Marzysz o tym by profesjonalnie zajmować się wizażem? Chcesz poświęcić się stylizacji osób, które tego potrzebują? Wystarczy tylko, że wybierzesz się na wyjątkowe kursy a po ich kończeni możesz rozpocząć swoją drogę w tym wyjątkowym kierunku, który z całą pewnością da ci mnóstwo satysfakcji i samozadowolenia. Przekonaj się, że możesz wykreować swoją przyszłość tak jak zawsze tego pragnąłeś. Odwiedź stronę internetową Glam Academy i dowiedz się jak skorzystać z kursów.
Strona Glam Academy Wrocław

Glam Academy Wrocław

Dodano: 02.04.2013
Pragniesz rozwinąć skrzydła w dziedzinie kosmetyki lub wizażu? Pragniesz zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą ci na wykonywanie wszystkich wyjątkowych zabiegów w profesjonalnym salonie? Zapisz się więc na kurs organizowany specjalnie dla ciebie w akademii stylizacji i wizażu Glam Academy. Wybierając się na niepowtarzalne zajęcia masz szansę na pracę z najlepszymi bowiem posiądziesz wiedzę niezbędną do kreowania wizerunku innych za pomocą zabiegów kosmetycznych zgodnych z aktualnymi trendami.
Strona jakjedwabspa.pl

jakjedwabspa.pl

Dodano: 06.11.2015
Masaże relaksacyjne, zabiegi pielęgnacyjne czy też medycyna estetyczna to oferta, jaka czeka na ciebie w salonie odnowy biologicznej Jak Jedwab SPA. Przyświecającą nam myślą jest przede wszystkim spokój ducha i relaks, na jaki zasługujesz. Dzięki naszym masażom wykonywanym przez profesjonalnych fizjoterapeutów oraz zabiegom kosmetycznym będziesz w stanie nie tylko zregenerować siły fizyczne, lecz również odprężyć psychikę. Kompleksowa obsługa w zakresie odnowy biologicznej to nasza podstawa.
Więcej o firmie: Masaż Łódź
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Płocku

Dodano: 28.08.2016
Nasz salon działa na terenie Płocka, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące realizowania szerokiego zakresu zabiegów zarówno medycyny estetycznej oraz kosmetologicznych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym pacjentom wykonanie zabiegów nowoczesnych, które realizowane są najlepszymi urządzeniami laserowymi, w tym laserami frakcyjnymi z innowacyjnymi głowicami, które pochodzą od renomowanych producentów o uznanych markach światowych.
Strona Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Dodano: 05.06.2016
To dla nas podstawa działania – pełne zadowolenie klientów. Jesteśmy praktycznie we wszystkich większych miastach w Polsce. Sieć salonów kosmetycznych LaserDelux oferuje ekskluzywne zabiegi na ciało, aby utrzymywało świeży wygląd i dobrą kondycję. W gabinecie w Szczecinie specjalizujemy się w laserowej depilacji przeznaczonej dla pań i dla panów. Oferujemy również inne zabiegi z udziałem laser, to dzięki niemu poprawiamy koloryt i strukturę skóry, zamykamy pękające naczynka, usuwamy przebarwienia.Oferujemy pakiety usług dla kobiet i dla mężczyzn.
Więcej o firmie: Depilacja w Szczecinie

Jak usunąć rozstępy?

Rozstępy to problem, który stanowi przyczynę kompleksów znaczącej części kobiet oraz mężczyzn. Szpecące blizny w formie bladych lub czerwonych prążków powstają w wyniku rozciągania się skóry.

więcej

Dolegliwości trawienne – lepiej zapobiegać…

Coraz poważniejszym problemem dotyczącym naszego zdrowia są problemy z trawieniem. Ich przyczyn jest wiele, ale zasadnicze jest ich eliminowanie. Z reguły, zaleca się stosowanie odpowiedniej, zróżnicowanej diety, ćwiczenia, a nawet terapie ziołowe. Które z nich są najlepsze, które...

więcej

Depilacja bikini coraz modniejsza nie tylko latem

Dbanie o siebie, zwłaszcza u kobiet, obecnie jest niemalże obowiązkiem, który każda kobieta stara się wypełniać jak najlepiej, korzystając z dobrodziejstw nowoczesnych metod oraz coraz bardziej skutecznych kosmetyków dostępnych na rynku.

więcej

Leczenie trądziku pospolitego

Trądzik pospolity jest chorobą, więc jak każdą z nich on też podlega leczeniu.

więcej